سلامتی و بهداشت

افزایش میل جنسی با ادویه

میل جنسی تیتر

میل جنسی از جمله مواردی است که افراد در طول زندگی خود همیشه تلاش می نمایند که نه تنها سرد و بی روح نشود بلکه آن را تقویت نمایند تا موجب رضایت بیشتر گردد. این کار به وسیله مواد غذایی و گاها داروهای شیمیایی صورت می گیرد. دارو ها اگر چه سریع تاثیر خواهند گذاشت اما قطعا عوارض جانبی نیز دارند. به همین دلیل در این مقاله از چیلی قصد داریم تا در خصوص خوراکی ها و ادویه هایی که موجب افزایش میل جنسی می شوند، صحبت نماییم. با چیلی همراه باشید.

تعریف سردمزاجی

سردمزاجی در واقع یکی از مشکلات بزرگ زندگی زناشویی محسوب می شود که یکی از زوجین هیچ کشش جنسی به طرف مقابل ندارد و همین امر موجب نارضایتی جنسی می شود. زمانیکه نارضایتی به وجود آید، عواقب زیادی همچون طلاق، افسردگی و حتی در زمان های حاد؛ خودکشی نیز رخ خواهد داد.

علت سردمزاجی در میل جنسی

سردمزاجی زوجین و نداشتن انگیزه جنسی می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • عدم آموزش صحیح در خصوص مسائل جنسی و ناآگاهی هر یک از دو طرف
  • افسردگی های پس از زایمان که عموما برای اغلب خانم ها رخ می دهد
  • افسردگی های مزمن که به دلیل مشکلات مالی در زندگی ها ایجاد می شود
  • زود انزالی و عدم کیفیت رابطه جنسی
  • انواع اضطراب ها و ترس ها
  • مشاهده خیانت
  • انواع بیماری ها و مشکلات جنسی
  • ازدواج های اجباری
  • استفاده از داروهای مختلف

در نظر داشته باشید که سردمزاجی می تواند به هر دلیلی ایجاد شود اما برای بقای زندگی مشترک لازم است تا در مراحل اولیه، پیگیری شود زیرا در ادامه ممکن است منجر به بی علاقگی و بی تفاوتی زوجین نسبت به هم گردد.

توجه به علل روانی سردمزاجی میل جنسی

گاها فرد از ابتدای رابطه جنسی دچار سردمزاجی می شود و گاها نیز این مشکل پس از مدت زمان معین رخ می دهد. عدم تعادل هورمون های بدن زوجین می تواند یک دلیل اصلی برای این مشکل باشد. اگر ریشه این تغییرات یافت نشود، باعث می گردد تا در ادامه به افکار منفی، افسردگی و جدایی ختم شود. در همین راستا در این مقاله چیلی قصد داریم تا خوراکی هایی را عنوان نماییم که به کمک آنها می توان میل جنسی را افزایش داد.

ادویه هایی که موجب افزایش میل جنسی می شوند

شاید تعجب نمایید اما با خوردن یک سری خوردنی های ساده که بسیاری از آنها را در اطراف خود دارید، می توانید سردمزاجی را درمان نموده و میل جنسی خود را افزایش دهید. در این بین ادویه ها و چاشنی ها دارای جایگاه ویژه هستند زیرا بیشترین تاثیر را بر روی هورمون ها خواهند گذاشت.

فلفل سیاه

افزایش ضربان قلب، گرما و تحرک از جمله خاصیت های فلفل برای افزایش میل جنسی است. این ادویه می تواند مدت زمان رابطه را افزایش دهد.

زنجبیل

این چاشنی فوق العاده قادر خواهد بود تا گردش خون را تسهیل نموده و شریان ها را به تحرک وا دارد. برای تحت تاثیر دادن قلب و عروق و افزایش میل جنسی این ادویه معجزه آسا خواهد بود.

نعنا

این سبزی خشک معطر می تواند هرگونه افسردگی و اضطراب را از شما دور کند و تمام فکر و ذهن شما را به رابطه خوب و با کیفیت معطوف نماید.

گل سرخ

در بحث افزایش میل جنسی گل سرخ می تواند جادویی عمل نماید و انرژی لازم و سرمستی را به عضلات و روح شما ببخشد.

دارچین

با مصرف این ادویه، انرژی و پتاسیم لازم به بدن رسیده و مقاومت بدن و توانایی آن افزایش می باید.

زعفران

این ادویه اشتها آور، می تواند خون را با سرعت در رگ ها به جریان بیندازد و عطش افراد را بیشتر نماید.

زعتر

یک ادویه لبنانی فوق العاده مقوی و خوشمزه.

وانیل

این چاشنی شیرین و سحر انگیز قادر است تا به رشد عضلات و بهبود ریکاوری کمک نماید. لذا علاوه بر اینکه قادر می باشد افراد را جذاب تر نماید، بلکه در کیفیت رابطه نیز بسیار موثر است.

انار

این میوه غنی از آنتی اکسیدان است و از جریان خون برای افزایش میل جنسی حمایت می نماید. برای نعوظ طولانی مدت دار می توان از این میوه بهره برد.

چیلی خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

فواید ورزش بسکتبال و تاثیر آن بر افزایش قد

موز

موز به عنوان یک میوه گرمسیری که دارای پتاسیم بالایی است؛ حس و حال آب و هوای گرمسیری را به شخص می بخشد و انرژی لازم را برای ادامه کار فراهم می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *